|

فروشگاه

فروشگاه قرآنی قرآن استور

سي و يکمين شماره نشريه «مهد قرآن و عترت» آذربايجان شرقي

 


سي و يکمين شماره نشريه «مهد قرآن و عترت» آذربايجان شرقي منتشر شد

به گزارش روابط عمومي مهد قرآن و عترت استان آذربايجان شرقي، در اين شماره که همزمان با ايام ولادت دخت نبي گرامي اسلام حضرت فاطمه(س) منتشر شد، به «همايش تجليل از حافظان قرآن کريم» که هرساله همزمان با ايام فجرانقلاب اسلامي برگزار مي شود، پرداخت ويژه اي صورت گرفته است.
بر اساس اين گزارش، در اين شماره مباحث استاد الهي زاده با محوريت «عاشورا عرصه‌ي مقابله‌ي اقتصاد قاروني و اقتصاد قرآني» اختصاص يافته و در بخشي از آن آمده است: « يکي از ارکان اساسي در شکل‌گيري کوچکترين واحد جامعه يعني خانواده، اقتصاد خانواده است. بطوريکه اگر مردي قادر به تامين اقتصاد خانواده نباشد از تشکيل خانواده محروم مي‌ماند. قطعاً در مقياسي بزرگتر، اقتصاد جامعه نيز از مهم‌ترين عوامل پايداري و ثبات جامعه به حساب مي‌آيد بنابراين اقتصاد از ضروري ترين نياز هاي اساسي خانواده و جامعه است و تربيت اقتصادي نيز از عرصه‌هاي مهم تربيتي در اين دو نهاد مي‌باشد.»
در ديگر بخش هاي اين نشريه نيز اخباري از ديدار استاندار آذربايجان شرقي با هيأت مديره مهدقرآن، همکلامي با حافظ کل‌قرآن، افتتاح مرکز آموزشي امام‌صادق(ع) و اولين و بزرگترين استوديوي تخصصي قرآني شمالغرب کشور و چند خبر ديگر منتشر شده است.
علاقه‌مندان جهت تهيه نشريه خبري فرهنگي و يا دريافت اشتراک آن مي توانند به روابط عمومي موسسه واقع در دفتر مرکزي مهد قرآن در چهارراه باغشمال- خ مقصوديه مراجعه و يا با شماره تلفن 04135539134 تماس حاصل نمايند.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی